Hakkımızda

 

 

Therapia Natural, 2022 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Şehrin karmaşasında sakinleyip kendimize oluşturacağımız o kısa ve özel anlarda bize eşlik eden, bedenimizi ve ruhumuzu besleyen bakım ürünlerinden oluşur.


Ürünlerimiz, doğal ve bitkisel içerikleriyle insan vücuduna ve çevreye kimyasal yük olmadan keyifli bir bakım sunar. Doğa aşığı insanların bir araya gelmesiyle beraber, saf içerikli ve kaliteli ürün hizmeti sunarken bunu en az çevreye yaratacağımız yükle nasıl yaparız? Nasıl sürdürülebilir çözümler bulabiliriz? gibi sorulara sürekli cevap arayarak bu konuyu sorumluluk edindik. Gelecek nesillere bırakacağımız bu dünyayı daha yeşil, daha mavi teslim etmeyi borç bildik. 

 

Çeşitli tadilat, yerleşme işlemlerimizden sonra uzunca bir arge sürecimiz oldu :) Sizlere kaliteli ürünler sunabilmek adına aylarca ürünlerimizi geliştirip en iyi versiyonunu yaratmakla uğraştık. Ambalaj ve paketlemede ise çevreci çözümler için epey bir kafa yorduk. Sonunda sizlerleyiz. Cildinizin en iyi versiyonuna Therapia ile kavuşmanızı hedefliyoruz. İnanıyoruz ki iyi bir cilde gelen en iyi şey dingin bir ruh. Bu sebeple doğalın vermiş olduğu içsel huzuru bedeninizde hissetmenizi istiyoruz. Bu bir başlangıç ve herkese Merhaba diyoruz! 

 

Sevgilerle.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR